• 09. 06. 2017 - 15:49
  • Autor Huste

V Banskej Bystrici si nechali dvoch odchovancov

Aj v nasledujúcej sezóne budú hrať v tipsportligovej Banskej Bystrici hokejoví útočníci Patrik Lamper a Mário Lunter. Informuje o tom oficálny web "baranov". Obaja krídelníci sú rodáci z Banskej Bystrice a odchovanci miestneho hokeja. "Patrik po krátkom oddychu po uplynulej majstrovskej sezóne už naplno trénuje. Mário, ktorý je po operácii ramena, sa do tréningového procesu zapojí v nasledujúcich týždňoch," referuje oficiálna webstránka klubu.

Dvadsaťštyriročný Patrik Lamper v uplynulej sezóne odohral vrátane play-off 54 zápasov s bilanciou 7 gólov a 11 asistencií, o dva roky mladší Mário Lunter v 31 zápasoch zaznamenal 9 presných zásahov a pridal 13 gólových prihrávok.

Švajčiarsko - Fínsko

Švajčiarsko - Fínsko

MS v hokeji 31. 05. 2026

Kanada - Nórsko

Kanada - Nórsko

MS v hokeji 31. 05. 2026

Kanada - Fínsko

Kanada - Fínsko

MS v hokeji 30. 05. 2026

Švajčiarsko - Nórsko

Švajčiarsko - Nórsko

MS v hokeji 30. 05. 2026

Nórsko - Lotyšsko

Nórsko - Lotyšsko

MS v hokeji 28. 05. 2026