Brankárskou trojkou Corgoňov zostáva Frederik Foltán
Slovenský hokejový vicemajster HK Nitra angažoval dvoch nových brankárov. Ako informuje oficiálny klubový web, pod Zobor mieria Nathan Lawson a Marek Laco. Pred pár dňami tím opustili dvaja zámorskí hráči - americký gólman Eric Hartzell a kanadský útočník David Friedmann.
Tridsaťštyriročný brankár Nathan Lawson chytal v slovenskej extralige aj v minulej sezóne, za Banskú Bystricu absolvoval dovedna 9 súťažných duelov. Na svojom konte má 11 zápasov v NHL za tímy New York Islanders a Ottawa Senators. O dva roky starší Marek Laco už v minulosti pôsobil v Nitre, naposledy v sezóne 2012/2013. V úvode ročníka 2017/2018 chytal v českom Havířove. Brankárskou trojkou nitrianskeho tímu zostáva Frederik Foltán.
Ako informuje oficiálny web Nitry, gólman Juraj Halo sa presunul do prvoligových Topoľčian. "Corgoňov" opustil aj obranca Milan Hruška, ktorému klub vyhovel na základe jeho žiadosti.
Švajčiarsko - Fínsko
MS v hokeji 31. 05. 2026
Kanada - Nórsko
MS v hokeji 31. 05. 2026
Kanada - Fínsko
MS v hokeji 30. 05. 2026
Švajčiarsko - Nórsko
MS v hokeji 30. 05. 2026
Patrioti Levice - BC Slovan Bratislava M
Tipos SBL 29. 05. 2026
Nórsko - Lotyšsko
MS v hokeji 28. 05. 2026